x
 
Ürünler

Birbirinden güzel modeller sizi bekliyor

 
Ultimaker ABS - Yeşil
  • Ultimaker ABS - Yeşil
  • Ultimaker ABS - Yeşil

Ultimaker ABS - Yeşil

Ürün Fiyatı: 36 EUR + KDV
KDV Dahil:42 EUR
Toplam Tutar:313 TL
 
Teslimat Bilgisi:15.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Ultimaker ABS 2.85mm 750gr. Yeşil Filament

ABS

Akrilonitril bütadin sitren yani ABS, üretim endüstrisinde popüler bir materyaldir. Dayanıklılık ve güçlülüğü sayesinde araba tamponu ve LEGO gibi ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. 3D baskı için konuşulduğunda, PLA?dan sonra kullanımı en kolay madde olarak sayılmaktadır. 3D baskı ile yapılan büyük hacimli objelerde eğrilik ve çarpıklık daha kolay çıkabilmektedir, ancak küçük cisimler için dayanıklı bir çözüm olmaktadır.

Kumlama, otomotiv sprey filtresi ve çözücü Metil Etil Keton gibi işlemler ile ABS ile yapılan baskılara son rütuşu yapılır.

Fosil atıklardan üretilen ABS'nin geridönüşümü yoktur.

Ultimaker

Ürettiği ilk 3D printer Mayıs 2011?de müşterisine kargolayan Ultimaker, o günden itibaren rekabetin yüksek olduğu üretim sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Açık kaynaklı yazılım kullanan en başarılı firmalardan biri olan Ultimaker, yarattığı komünite ile çok yakın temasta olup, bireysel üretim devrimine katkı sağlamaktadır.

Komple bir 3D printing deneyimi sunan Ultimaker, güçlü donanımının dışında yarattığı YouMagine komünitesi ile yaratıcılığınızda sınır tanımamanızı sağlıyor. Bunu ücretsiz olarak sunduğu Cura adlı 3D yazıcı yazılımı gerçekleştiriyor.

 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.