x
 
Ürünler

Birbirinden güzel modeller sizi bekliyor

 
Ultimaker 2+
  • Ultimaker 2+
  • Ultimaker 2+
  • Ultimaker 2+
  • Ultimaker 2+
  • Ultimaker 2+

Ultimaker 2+

Ürün Fiyatı: 2.500 EUR + KDV
KDV Dahil:2.950 EUR
Toplam Tutar:21.703 TL


3Dörtgen, Avrupa'nın en çok satılan 3D Yazıcı markası olan Ultimaker'ın Türkiye yetkili distribütörüdür. 
Ultimaker, Hollanda'da üretilmektedir.
 
Garanti Bilgisi:1 yıl
Teslimat Bilgisi:14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Ultimaker 2+ | 3B Baskı Şimdi Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Kaliteli

Yeni Ultimaker 2+ kullanımı kolay ve güvenilir yapısıyla, size 3D yazıcılarda en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmak için tasarlandı.

Hayal et, Kolayca üret!

Yüksek Kalite

En seçkin parçalar ve materyalden üretilen Ultimaker 2+ 3D yazıcı ile kaliteyi yaşayacaksınız. Print edilen ürünlerin daha pürüssüz ve kusursuz olmasını sağlayan ısı yatağı ile ABS baskıyı mümkün kılıp eğrilme ve bükülmeyi önlemektedir. 

Çarpıcı Stil

Ultimaker 2+' ın heyecan veren tasarımı tüm çalışma alanları ve ev için gayet uygundur. Tasarımın güzelliğine kapılarak mükemmel 3D printing özelliklerini unutmamak gerekir. 

Standartların Üstünde Kalite

En hızlı ve en verimli masaüstü 3D yazıcı olarak söyleyebileceğimiz Ultimaker 2+ ın print hızı 300mm/s çıkabilmekte ve katman çözünürlüğü 0.02mm kadar düşebilmektedir. 

En Büyük Rasyo

Sektörde en büyük print-to-size rasyosuna sahip olan Ultimaker 2 3D yazıcılar, en küçük dış hacim ile en büyük üretim hacmine ulaşan masaüstü 3D printerdır. 

Düşük Maliyetli Malzemeler

Ultimaker?da print almak için kullanılan materyalin maliyeti çok düşüktür. Rakiplerimize göre önde olduğumuz diğer bir nokta da, açık doldurma sistemi ile farklı malzemeler kullanmak mümkün oluyor.

Ultimaker

Ürettiği ilk 3D printer Mayıs 2011?de müşterisine kargolayan Ultimaker, o günden itibaren rekabetin yüksek olduğu üretim sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Açık kaynaklı yazılım kullanan en başarılı firmalardan biri olan Ultimaker, yarattığı komünite ile çok yakın temasta olup, bireysel üretim devrimine katkı sağlamaktadır.

Komple bir 3D printing deneyimi sunan Ultimaker, güçlü donanımının dışında yarattığı YouMagine komünitesi ile yaratıcılığınızda sınır tanımamanızı sağlıyor. Bunu ücretsiz olarak sunduğu Cura adlı 3D yazıcı yazılımı gerçekleştiriyor.

 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.