x
 
Ürünler

Birbirinden güzel modeller sizi bekliyor

 
colorFabb PLA - Magenta

colorFabb PLA - Magenta

Ürün Fiyatı: 17 EUR + KDV
KDV Dahil:21 EUR
Toplam Tutar:152 TL

Filament Kalınlığı:

Colorfab PLA filamentleri Hollanda'nın Venlo şehrinde üretilmektedir.
 
Teslimat Bilgisi:14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

COLORFABB MAGENTA

PLA

Polilaktik asit yani PLA, 3D baskı için en uygun materyal olarak öne çıkmaktadır. Mısır nişastası ve şeker kamışı gibi geridönüştürülebilir kaynaklardan üretilen PLA, çevre dostu ve zararsız olması gibi özelliklere sahiptir.

Camlaşma noktası çok keskin olan PLA?yı fan ile soğutarak sertleşmesini ve stabil katı hale gelmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer plastikler ile yapamayacağınız şekilleri baskı şeklinde elde edebilirsiniz. Termal stresi azalttığından eğrilik ve çarpıklık gibi kusurlarla karşılama ihtimaliniz az olur.

ColorFabb

 

Kalite

Biz de sizin gibi 3D yazıcılarımızla bir şeyler yapmayı çok seviyoruz. Bu baskı projeleri için en kaliteli 3D yazıcı malzemesine ihtiyacınız olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu yüzden servis kalitemizi hep en üst seviyede tutmak için çok çalışıyor ve en iyi 3D printer malzemesini size ulaştırmak için çalışıyoruz. 

Toleransı +- 0.05 mm olan ürünümüz, size en stabil deneyimi sağlamak için kullanmanızı bekliyor.

Geliştirme

Colorfabb laboratuarlarında yaptığımız deneyler ile, ürünümüzü mükemmelleştiriyoruz. 3D baskının kalitesini artırmak için sürekli olarak her şeyi deniyoruz. Colorfabb?ı Twitter?dan takip edebilirsiniz. 

Renk Çeşitleri

PLA/PHA ürünlerimizde çok geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Bu sayede 3D baskıda en iyi çalışan renkleri biliyoruz ve size onları sunuyoruz.

 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.